Fitness trenér Plzeň

Od mých 15 let je fitness mým největším koníčkem. Začalo to jako snaha trochu zhubnout a vylepšit si postavu a přerostlo to v životní styl a vášeň. Cvičení ve fitness, cvičení doma nebo běhání v přírodě se stalo nedílnou součástí mého života. Prošla jsem si pokusy a omyly začátečníka, naučila jsem do detailů jak správně cvičit, vyzkoušela jsem si, co funguje a co jsou mýty. Potvrdila jsem si, že strava má přímý dopad na výsledek. Ověřila jsem si, že správná technika se nesmí podceňovat, protože má velký vliv na progres.

Mnoho let byly cvičení a běhání moje záchrana, jak si zachovat zdravý rozum i štíhlou postavu při sedavém zaměstnání, ve kterém jsem byla "uvázaná" na židli s minimálním pohybem. Věděla jsem ovšem, že moji vášeň pro fitness a letité zkušenosti mohu využít i jinak, a proto když nastala ta správná chvíle, rozhodla jsem se absolvovat půl roční kurz ve Fitness Institutu TONUS v Praze, který vede PaedDr. Petr Tlapák, CSc. (diplomovaný trenér gymnastiky a kulturistiky, doktor pedagogiky, kandidát pedagogických věd, zakladatel specializace kulturistiky a fitness FTVS UK, zakladatel předmětu "centračně-stabilizační posilování" na FTVS UK, 2. LF UK a UJEP, nyní fyzioterapeut na klinice čínské medicíny Inspirita).

Nyní ve svých 45 letech mohu nabídnou 30 let zkušeností s cvičením ve fitness a 4 roky praxe jako profesionální osobní trenér na plný úvazek, během kterých jsem vedla mnoho spokojených klientů (recenze někteřích zde nebo na Google.com)

Služby, které nabízím:

Silové tréninky (nabírání svalové hmoty, hubnutí)

Kondiční cvičení (zlepšení celkové kondice)

Zesílení středu těla (CORE)

Zpevnění a tvarování těla

Eliminace bolestí zad

Jsem přesvědčená, že cvičení a pohyb obecně jsou řešením pro všechny, kteří se chtějí cítit a vypadat dobře a věřím, že zdravý životní styl je v dosahu každého člověka, bez ohledu na zaměstnání, povinnosti a časovou vytíženost. Jsem tu pro každého, kdo chce na sobě pracovat, kdo chce něco změnit nebo se prostě chce cítit lépe. Ať už chcete zhubnout, vyrýsovat postavu, zbavit se bolestí zad z nesprávného držení těla, nabrat svalovou hmotu nebo se naučit cvičit správně, mohu být váš osobní trenér a mohu vám dopomoci k dosažení vašeho cíle. Můj přístup k vám nebude jen o tom, kolik kliků máte udělat a jak těžké činky máte zvedat. Vaše přání a vaše potřeby, váš aktuální fyzický stav i váš charakter budou zásadní podklady pro individuální plán, který připravím každému na míru. Jako s trenérem můžete se mnou trénovat v  Max fitness Plzeň Galerie Slovany, ale také v jarních a letních měsících venku na čerstvém vzduchu. Jsem člověk, který miluje prostředí fitness i přírodu a aktivní pohyb v ní. Není problém trénink spojit s běháním a podpořit tak vaše návyky na tento zdravý a prospěšný pohyb, který si pak budete moci dopřávat, kdykoliv budete mít chuť. Pokud máte nějaký dotaz, můžete mě kontaktovat pro písemnou konzultaci Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo se můžeme sejít na konzultaci osobně. Budu se na vás těšit.

osobni trener plzen jak zpevnit zadek