Robert Vodička

Robert Vodička

36 let, záchranář

S Marcelou cvičím již více než rok. Od začátku Marcela nastavila pro mě udržitelné tempo tréninků vzhledem k mým časovým možnostem. Podařilo se mi zhubnout, redukovat tuk a nyní pracujeme na nabrání svalové hmoty. Tréninky jsou vždy zajímavé, nejsou stejné a tedy nejsou nudné a opakující se. Trénink vždy Marcela přizpůsobí také aktuální kondici a stavu. Trenérku Marcelu mohu doporučit, protože pokud to myslíte vážně, výsledků se dočkáte

Robert V.

Nikol šosová - osobní fitness trenér Plzeň zkušenosti

Nikol Šosová

22 let, studentka

Na Marcelku jsem narazila náhodou na internetu, po tom co jsem byla zoufalá a nemohla se na sebe ani do zrcadla podívat, vždy jsem chtěla se svoji postavou něco udělat, ale chyběla mi píle a pevná ruka. A Marcelka byla moje záchrana. Změnila jsem díky ní kompletně cely jídelníček, kdy jsem se konečně začala zajímat o složení potravin a pravidelnou stravu. A o tréninkach nemluvě, každý trénink má precizně pro mě přípravený a pokud mi cvik nevyhovuje, vždy má pro mě mnoho dalších nápadů a kompromisů. Prostě nejlepší trenerka, co jsem si mohla přát a udělala jsem s ni za půl roku neuvěřitelný pokrok.

Nikol Š.

Tomáš Hlaváček - fitness trenér Plzeň zkušenosti

Tomáš Hlaváček

otec 14-ti letého syna

Trenérku Marcelu jsem vybral pro svého syna ne podle recenzí, ale po delším přímém porovnávání s ostatními trenéry v gymu v Plzni na Slovanech. Velmi se mi u ní líbí systematičnost, precizní a kontinuální práce s klienty a zejména individuální přístup ke každému z nich podle jeho aktuálního stavu a dispozice. S její prací jsem velmi spokojen. Je to profík a progres syna o tom vypovídá. Mohu jenom doporučit!

Tomáš H.

Vlasta Hlaváčková (a Jindra Hlaváček)

Vlasta Hlaváčková (a Jindra Hlaváček)

matka 18-ti letého syna

V každé profesi je nejhodnotnější praxe a vlastní zkušenost. S touhle TOP výbavou, citlivým přístupem, promyšleným cvičebným plánem a 100% věnování se klientovi, mě právě Marcela ujistila, že jsem synovi vybrala nejlepšího trenéra pod sluncem :-). Vím o čem mluvím - byla jsem na většině jejich cvičení - jako tlumočník (ZJ). A také vím, že na takovém základě s vyčerpávající průpravou může syn bezpečně pokračovat ke svému cíli.

Vlasta H.

Vlasta Hlaváčková (a Jindra Hlaváček)

Jan Hora

51 let, akademický pracovník

S Marcelou cvičím 2,5 roku. Jsem rád, že jsem našel takovou trenérku jako je ona. Motivuje, zpřesňuje techniku, je schopná připravit tréninkový plán na míru, který průběžně modifikuje, podle toho jak se zlepšujete, nebo případně, když se vrátíte z dovolené mírně z formy. Pokroky vidíte velmi rychle. Marcela vás jako trenér vede jistě a s přehledem k tomu, abyste byli fit a cítili se dobře.

Jan H.

Vlasta Hlaváčková (a Jindra Hlaváček)

Lucie Michálková

35 let, manažer Customer Excellence

Marcela je mým trenérem již více než rok, a s našimi tréninky jsem nadmíru spokojená. Je velmi pečlivá, má individuální přístup, poctivě se věnuje přípravám, cviky pravidelně obměňuje, dle aktuální situace (rozumějte mého rozpoložení) je schopná flexibilně upravit trénink na míru. Zároveň se mi při cvičení věnuje vždy na 100% a hlídá správné provedení. Tréninky jsou různorodé, ale při tom velmi účinné. Také ráda poradí i v otázkách stravování. Vřele doporučuji!

Lucie M.

Tereza Lešáková osobní fitness trenér Plzeň zkušenosti

Tereza Lešáková

22 let, asistentka ředitele

S Marcelkou jsem začala, protože jsem chtěla zpevnit tělo hlavně v oblasti zad. Ze sedavé práce jsem měla neustále bolesti. Každý trénink má skvěle připravený a přizpůsobí ho s ohledem na fyzičku klienta. Má profesionální, ale zároveň kamarádský přístup což se ihned lépe cvičí. Vždy mi vysvětlí, kterou partii a sval cvičíme a na co se mám zaměřit. Již po pár týdnech jsem začala pociťovat zpevnění zad a zmírnění bolestí. Teď už bolesti zad víceméně nemám.

Tereza L.

Kateřina Voráčková - osobní fitness trenér Plzeň zkušenosti

Kateřina Voráčková

38 let, fyzioterapeut

Marcela je skvělá trenérka. Nejprve vše společně proberete, sestaví Vám tréninkový plán přesně na tělo, poradí s jídelníčkem a vždy dohlídá, aby cvik byl správně proveden! Umí namotivovat k výkonu a probudit v člověku potřebu sportovat. Trénink neustále obměňuje, takže je pořád zábavný a neomrzí. Marcelu všem vřele doporučuji!

Kateřina V.

Jana Beková - zkušenosti s osobním trenérem

Jana Beková

41 let, auditor

Při prvním setkání s Marcelou jsme společně probraly moje představy a cíle, kolik času mohu tréninku věnovat a také zdravotní omezení. Nastavily jsme prvotní plán cvičení, který po vzájemné dohodě postupně upravujeme. Na tréninky chodí Marcela vždy 100% připravená a ví přesně, čeho chce s klientem během 60 minut dosáhnout. Jak jsem se přesvědčila, umí také operativně zareagovat a připravený plán tréninku na místě změnit (třeba když mě den před tréninkem "chytly" záda). Marcela dbá na precizní provedení cviku a je pro ni důležité, jak klient cvik vnímá, jak mu vyhovuje. Můžete s ní také řešit jídelníček a výživové doplňky. Marcela je prostě komplexní profesionál a jsem ráda, že jsem ji potkala.

Jana B.

 

Další recenze na Google.com/MarcelaHlavacovaVinsovaRecenze