Robert Vodička

Robert Vodička

36 let, záchranář

S Marcelou cvičím již více než rok. Od začátku Marcela nastavila pro mě udržitelné tempo tréninků vzhledem k mým časovým možnostem. Podařilo se mi zhubnout, redukovat tuk a nyní pracujeme na nabrání svalové hmoty. Tréninky jsou vždy zajímavé, nejsou stejné a tedy nejsou nudné a opakující se. Trénink vždy Marcela přizpůsobí také aktuální kondici a stavu. Trenérku Marcelu mohu doporučit, protože pokud to myslíte vážně, výsledků se dočkáte

Robert V.

Nikol šosová - osobní fitness trenér Plzeň zkušenosti

Nikol Šosová

22 let, studentka

Na Marcelku jsem narazila náhodou na internetu, po tom co jsem byla zoufalá a nemohla se na sebe ani do zrcadla podívat, vždy jsem chtěla se svoji postavou něco udělat, ale chyběla mi píle a pevná ruka. A Marcelka byla moje záchrana. Změnila jsem díky ní kompletně cely jídelníček, kdy jsem se konečně začala zajímat o složení potravin a pravidelnou stravu. A o tréninkach nemluvě, každý trénink má precizně pro mě přípravený a pokud mi cvik nevyhovuje, vždy má pro mě mnoho dalších nápadů a kompromisů. Prostě nejlepší trenerka, co jsem si mohla přát a udělala jsem s ni za půl roku neuvěřitelný pokrok.

Nikol Š.

Tomáš Hlaváček - fitness trenér Plzeň zkušenosti

Tomáš Hlaváček

otec 14-ti letého syna

Trenérku Marcelu jsem vybral pro svého syna ne podle recenzí, ale po delším přímém porovnávání s ostatními trenéry v gymu v Plzni na Slovanech. Velmi se mi u ní líbí systematičnost, precizní a kontinuální práce s klienty a zejména individuální přístup ke každému z nich podle jeho aktuálního stavu a dispozice. S její prací jsem velmi spokojen. Je to profík a progres syna o tom vypovídá. Mohu jenom doporučit!

Tomáš H.

Tereza Lešáková osobní fitness trenér Plzeň zkušenosti

Tereza Lešáková

22 let, asistentka ředitele

S Marcelkou jsem začala, protože jsem chtěla zpevnit tělo hlavně v oblasti zad. Ze sedavé práce jsem měla neustále bolesti. Každý trénink má skvěle připravený a přizpůsobí ho s ohledem na fyzičku klienta. Má profesionální, ale zároveň kamarádský přístup což se ihned lépe cvičí. Vždy mi vysvětlí, kterou partii a sval cvičíme a na co se mám zaměřit. Již po pár týdnech jsem začala pociťovat zpevnění zad a zmírnění bolestí. Teď už bolesti zad víceméně nemám.

Tereza L.

Kateřina Voráčková - osobní fitness trenér Plzeň zkušenosti

Kateřina Voráčková

38 let, fyzioterapeut

Marcela je skvělá trenérka. Nejprve vše společně proberete, sestaví Vám tréninkový plán přesně na tělo, poradí s jídelníčkem a vždy dohlídá, aby cvik byl správně proveden! Umí namotivovat k výkonu a probudit v člověku potřebu sportovat. Trénink neustále obměňuje, takže je pořád zábavný a neomrzí. Marcelu všem vřele doporučuji!

Kateřina V.

Jana Beková - zkušenosti s osobním trenérem

Jana Beková

41 let, auditor

Při prvním setkání s Marcelou jsme společně probraly moje představy a cíle, kolik času mohu tréninku věnovat a také zdravotní omezení. Nastavily jsme prvotní plán cvičení, který po vzájemné dohodě postupně upravujeme. Na tréninky chodí Marcela vždy 100% připravená a ví přesně, čeho chce s klientem během 60 minut dosáhnout. Jak jsem se přesvědčila, umí také operativně zareagovat a připravený plán tréninku na místě změnit (třeba když mě den před tréninkem "chytly" záda). Marcela dbá na precizní provedení cviku a je pro ni důležité, jak klient cvik vnímá, jak mu vyhovuje. Můžete s ní také řešit jídelníček a výživové doplňky. Marcela je prostě komplexní profesionál a jsem ráda, že jsem ji potkala.

Jana B.

 

Další recenze na Google.com/MarcelaHlavacovaVinsovaRecenze